O nás

http://www.web.pc.pl/portfolio.php
Szablon graficzny stworzony dla Opencart podlega licencji należącej do: dswww.pl - Tworzenie stron WWW - Design Studio WWW - Firma zajmująca się internetowych stron, szablonów dla stron oraz sklepów internetowych.

Partner: Aneta Den - fotograf Zielona Góra

O nás

História spoločnosti

Myšlienkou pestovania a rozširovania kombuchy sa zaoberáme od r. 1997, kedy sme sa prvýkrát stretli s týmto fantastickým darom prírody, ktorý nás oslovil natoľko, že s účinkami kombuchy sme sa chceli podeliť nielen s rodinou a priateľmi, ale aj s Vami.

Spoločnosť PROBIOTEK s.r.o. vznikla v r. 2011 ako pokračovateľ zrušenej spoločnosti PROBIOTECH spol. s r.o., ktorá pôsobila na trhu od r. 2005.

Spoločnosť sa sústreďuje na výrobu a distribúciu výrobkov z kombuchy v súlade so zdravým životným štýlom. Zameriavame sa hlavne na slovenský trh. 

Na to, aby sa k Vám dostali kvalitné výrobky z kombuchy, výroba výživových doplnkov a octov podlieha prísnemu dohľadu Regionálneho úradu verejného zdravotníctva a pravidelným testom a vyšetreniam výrobkov v laboratóriách Regionálnej veterinárnej a potravinovej správe v D. Kubíne. Výrobu výrobkov z kombuchy - potravinových doplnkov a octov usmerňuje  Potravinový kódex SR, zásady Správnej výrobnej praxe, vypracovaný HACCP, Prevádzkový poriadok s Hygienickým režimom a Sanitačným programom.

Ďakujeme maliarke Monike Ligasovej za maľby na etiketách, ktoré nám vytvorila a prajeme jej veľa krásnych umeleckých diel, ktorými všetkých poteší :-)

Ďakujeme aj za fotografie na baner, ktoré nám poskytol Jozef Jurík zo svojho bohatého archívu fotografií prírody v Zázrivej :-)

Beží na OpenCart • Slovenský preklad z OpenCart.sk www.mojakombucha.sk © 2019