Moja Kombucha

http://www.web.pc.pl/portfolio.php
Szablon graficzny stworzony dla Opencart podlega licencji należącej do: dswww.pl - Tworzenie stron WWW - Design Studio WWW - Firma zajmująca się internetowych stron, szablonów dla stron oraz sklepów internetowych.

Partner: Aneta Den - fotograf Zielona Góra

Moja Kombucha

Tak ako kedysi, rovnako aj dnes ľudí trápia rôzne zdravotné ťažkosti, ktoré narúšajú náš každodenný život a nútia nás zamýšľať sa nad tým ako dostať svoje telo opäť do normálu.

     Rýchle životné tempo, ktoré je zdrojom každodenných stresov, znečistené životné prostredie, málo pohybu... to všetko predstavuje pre človeka veľkú záťaž . Dôležité je Vaše rozhodnutie pre svoje telo urobiť niečo dobré v súlade s jeho prirodzenými procesmi.

     Kombucha je skvelá voľba, je dôkazom, že príroda má aj dnes obrovskú silu, ktorá nie je v záplave chemických prípravkov docenená. 

    Trvá istú dobu, kým sa náš problém prejaví, preto aj jeho odstránenie vyžaduje svoj čas. Ako pri všetkom dôležitom, aj tu platí, že trpezlivosť ruže prináša. A naše zdravie nepochybne dôležité je, preto sa k nemu nestavajme ľahostajne.

U výrobcu sa nakupovať oplatí :-) Naša kombucha je bez pridania akýchkoľvek konzervačných látok, bez pridania umelých farbív, bez syntetických látok, farbív. 100% prírodný produkt.

 

Beží na OpenCart • Slovenský preklad z OpenCart.sk www.mojakombucha.sk © 2019